„Obrońcy” zwykłych Polaków

Nowoczesna wzięła się do roboty. Ta, według słów jej liderów, liberalna następczyni PO, partia ludzi nieskalanych o wyjątkowo szerokich horyzontach myślowych i nowoczesnym spojrzeniu na świat, obrończyni zwykłych Polaków przed agresywnym PiS-em, zapowiedziała złożenie w Sejmie pierwszego projektu ustawy.

Czego będzie dotyczył? Czy może zmniejszenia podatków, usunięcia państwa z gospodarki, czy może jakiegoś innego ulżenia doli zwykłych obywateli RP? No niestety nie. W dużym skrócie chodzi w tej ustawie o to, aby opowiadanie dowcipów o homoseksualistach, transwestytach, blondynkach było karane prawnie.
Szczególnie że domagają się tego Robert Biedroń i organizacje zrzeszające homoseksualistów obu płci. No tak, to z pewnością obecnie najważniejszy problem, z jakim zmagają się Polacy. Dowcipy o homoseksualistach. Opowiadają je i przez to nie rośnie im poziom życia, a rośnie zagrożenie terrorystyczne. Władimir Putin nie śpi po nocach, myśląc o tabunach obśmiewanych Ann Grodzkich i szykuje swoje czołgi, aby ulżyć ich doli. Panie Ryszardzie, pani Kamilo! Śpijcie dalej.

Igor Szczęsnowicz

za:niezalezna.pl/82835-obroncy-zwyklych-polakow