Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

“Nasz Dziennik”: Młodzi piszą o Kościele

Już kilkadziesiąt osób stale współpracuje przy tworzeniu Młodzieżowej Agencji Informacyjnej MAIKA – informuje “Nasz Dziennik”. To najnowsza inicjatywa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM).

Młodzi ludzie na stronie maika.com.pl zamieszczają teksty dotyczące wydarzeń z życia Kościoła w swoich miastach i diecezjach, działalności KSM oraz innych katolickich instytucji i stowarzyszeń. Te materiały może zamieścić każda osoba, wypełniając odpowiedni formularz. Teksty, zdjęcia, filmy muszą też być zgodne z regulaminem agencji.

– Chcemy pokazać Kościół młodych nie tylko w obszarze wydarzeń światowych, krajowych, diecezjalnych, ale szczególnie to, co jest dobre i piękne w wymiarze parafialnym – podkreśla ks. Zbigniew Kucharski, asystent generalny KSM i pomysłodawca Młodzieżowej Agencji Informacyjnej.

za:www.radiomaryja.pl/kosciol/dziennik-mlodzi-pisza-o-kosciele/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.