Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zero tolerancji dla lewactwa

Gdy w 1993 r. Rudolph Giuliani obejmował funkcję burmistrza Nowego Jorku, mało kto przypuszczał, że jego pomysły na walkę z przestępczością odniosą pozytywne skutki. Jednak jego słynne „zero tolerancji” dla najmniejszych nawet występków odniosło zamierzony efekt – amerykańska metropolia stała się bezpiecznym miastem.

Giuliani był krytykowany przez Demokratów (sam jest republikaninem), ale niewiele sobie z tego robił. Tak jak wcześniej jako prokurator skutecznie walczył z mafią, tak jako burmistrz konsekwentnie walczył o bezpieczeństwo swojego miasta. Dlatego warto mieć w pamięci jego działania, obserwując aktualną sytuację w naszym kraju. Nie można tolerować lewackich akcji typu zakłócanie uroczystości pogrzebowych naszych narodowych bohaterów przez alimenciarza z KOD-u i jego zwolenników czy podobnie skandalicznych incydentów jak „wybuczenie” wiceminister kultury Wandy Zwinogrodzkiej przed finałowym koncertem festiwalu „Chopin i jego Europa”. Jeżeli będzie wyraźny sprzeciw wobec tego typu działań, to aktywiści spod znaku Sorosa, który finansuje podobne przedsięwzięcia, będą tkwili w niszy, aż w końcu nikt nie będzie zwracał na nich uwagi.

Dorota Kania

za:niezalezna.pl/85430-zero-tolerancji-dla-lewactwa

Copyright © 2017. All Rights Reserved.