Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

TVP Info bije konkurencję. Stacja numerem jeden, TVN24 daleko w tyle

Wielki sukces TVP Info. Po raz kolejny jest numerem jeden wśród stacji informacyjnych. W grudniu była najchętniej oglądaną taką stacją w Polsce.

TVP Info to też najdynamiczniej rozwijający się kanał informacyjny, dzięki czemu konkurencyjne stacje zostają coraz bardziej w tyle.

Według badań firmy Nielsen, TVP Info było zdecydowanym liderem wśród stacji informacyjnych w grudniu 2017 roku. Udziały w rynku kanału telewizji publicznej wyniosły 4 procent. Konkurencyjne stacje komercyjne pozostały w tyle – udziały TVN24 wyniosły 3,8 procent, a Polsatu News – 1,1 procent.

Przewaga TVP Info nad konkurencją rośnie coraz bardziej. W grudniu 2017 roku udziały w rynku tej stacji wzrosły o 9 procent w porównaniu z grudniem roku 2016. W tym samym czasie udziały konkurencyjnej TVN24 spadły o 12 procent.

Prezes Jacek Kurski pochwalił się danymi z ostatnich godzin ubiegłego roku dotyczącą "Sylwestra marzeń", ale w rosnącej oglądalności TVP Info nie chodzi jedynie o pojedynczą imprezę - a cykliczną, systemową działalność Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

za/niezalezna.pl/213011-tvp-info-bije-konkurencje-stacja-numerem-jeden-tvn24-daleko-w-tyle

Copyright © 2017. All Rights Reserved.