Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Rozprawa Gadowski kontra Axel Springer została odwołana "ze względów bezpieczeństwa"

W piątek w warszawskim Sądzie Okręgowym miał się rozpocząć proces, jaki Witoldowi Gadowskiemu wytoczył Ringier Axel Springer. Miał, bo się nie rozpoczął. Rozprawę odwołano, uzasadniając to "względami bezpieczeństwa".

W sądzie stawiły się bowiem dziesiątki osób wspierających dziennikarza. Tłum odśpiewał nawet "Rotę". Jednak sala, jaką wyznaczono na rozprawę, był niewielka i mogła pomieścić tylko ok. 10 osób. Dlatego dla bezpieczeństwa odwołano rozprawę.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.