Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Walne Zebranie OŁ KSD, które odbyło się 12-go grudnia podsumowało działalność w 2018r. oraz wybrało - na kolejną trzyletnią kadencję - organy Oddziału

Zarząd OŁ KSD kadencji 2019-21:

Przewodniczącym został wybrany ks.dr Roman Piwowarczyk

Zastępcą: kol. Jan Gać

Sekretarzem: kol. Agnieszka Sadowska

Skarbnikiem: kol. Tomasz Bieszczad

Również ze względu na otrzymywane pytania, informujemy, iż kol. kol. Zygmunt Chabowski i Krzysztof Nagrodzki uznali, że na kolejną kadencję nie będą już kandydować, przekazując te odpowiedzialne funkcje w  młodsze i godne ręce.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.