Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Na portalach

/.../ Wyniki badania Gemius/PBI z października wskazują na silną pozycję naszego portalu pośród innych serwisów o konserwatywnym charakterze! Odnotowaliśmy nie tylko największą liczbę odsłon, ale także najdłużej przyciągamy internautów.

Na wPolityce.pl wykonano 27,32 mln odsłon. To największy wynik nie tylko pośród innych konserwatywnych portali, ale wszystkich wymienionych serwisów!

Niezalezna.pl zanotowała 12,78 mln, a DoRzeczy.pl 10,15 mln odsłon.

Okazało się, że spośród innych portali to właśnie wPolityce.pl na najdłużej przyciąga internautów. Średni czas korzystania przez użytkowników to 38 minut i 10 sekund.

Dziękujemy Czytelnikom, że są Państwo z nami!

kpc/wirtualnemedia.pl
autor: Media Watch

za: https://wpolityce.pl

                                                                                   ***

My zaś  - bez kompleksów - informujemy, iż licznik pokazał na skromnym portalu OŁ Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy 242.600 wejść w listopadzie.
To prawda, iż zamieszczamy przeważnie wybrane kopie, ale również publikacje własne oraz stale dostępne, fundamentalne dla naszej cywilizacji, materiały.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.