Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Betlejem w Łodzi już 12 stycznia!

Kuria Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na koncert charytatywny „Betlejem w Polsce”, który odbędzie się w dniu 12 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 (sobota) w Atlas Arenie.

Bilety są do nabycia w cenie 50, 60 i 80 zł w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży (tel. 609 102 827) i na portierni Kurii przy ul. ks. Skorupki 3. Udział w koncercie może być dobrym prezentem dla osób zaangażowanych w życie parafii. Dodatkowo do każdej parafii przekażemy na początku stycznia cegiełki charytatywne „Ambasador Miłosierdzia” do dobrowolnego rozprowadzenia. Dochód w połowie pozostaje w parafii na cele charytatywne, a w połowie należy przekazać do Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

za:www.archidiecezja.lodz.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.