Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Prezes IPN: Jesteśmy gotowi przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem

„Instytut Pamięci Narodowej jest gotowy przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem. Decyzja jednak nie należy do nas” - powiedział wczoraj prezes IPN Jarosław Szarek.

W rozmowie na antenie Telewizji Republika dodał: „Można kontynuować badania historyczne. W historii nie ma tematów, które są raz na zawsze zamknięte”.
Odnosząc się z kolei do słów, jakie padły z ust amerykańskiej dziennikarki Andrei Mitchell powiedział:

„Trzeba budować lobby propolskie zagranicą. W Stanach Zjednoczonych potrzeba większej aktywności. Nie możemy mieć kompleksów. Mamy wspaniałą historię”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.