Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę wzywa

Wzywamy wszystkich do zaprotestowania i stawienia się w Toruniu w dniu 8 marca by modlitwa różańcową powstrzymać haniebny akt satanizacji Polski, który za pieniądze publiczne i w miejscu publicznym będą chcieli dokonać "artyści" z piekła rodem. NIC nie wiadomo o jakiejkolwiek kontrakcji, czy protestach ze strony "czynników" oficjalnych z jakiejkolwiek strony. Czy, jako Dzieci Boże jesteśmy osamotnieniu w batalii o Polskę???

W najbliższy piątek 8 marca w Centrum Sztuki Współczesnej Toruń odbędzie się wernisaż wystawy Mariny Abramovic: https://marina.csw.torun.pl/ Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana przez ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie.

W internecie można znaleźć takie informacje o tej artystce:
https://www.youtube.com/watch?v=gilXzdXfOLM
https://www.youtube.com/watch?v=L2WTpjFZg_E
https://art-for-a-change.com/blog/2017/05/spirit-cooking-with-marina-
abramovic-the-first-cut-is-the-deepest.html

The Occult World of Marina Abramović
http://aristocratsofthesoul.com/occult-world-of-marina-abramovic/

Marina Abramovic  na tle zdjęcia młodego Aleistera Crowleya https://mindcontrolblackassassins.files.wordpress.com/2017/01/aaaabramoviccr
owley_thumb.gif?w=373&h=473
Aleister Crowley:  https://en.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley

Od poniedziałku 4 marca wielu z nas otrzymało sms z apelem o modlitwę w związku z tym wernisażem Mariny Abramovic Oto fragment tego smsa:
-----------------------------------
UWAGA
Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA:
spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić się różańcem. Kto nie może - niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie, przebacz Polakom ... /…/ Proszę roześlijcie dalej wiadomość.”


Szczęść Boże! I do boju!

Prosimy o podawanie tej informacji dalej.
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Copyright © 2017. All Rights Reserved.