Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

II Bieg dla Bohaterów 5km oraz biegi dla dzieci

Zapraszam biegaczy, rodziny i dzieci w sobotę 11 maja na rodziny II Bieg dla Bohaterów. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, łącząca aktywne spędzanie czasu z edukacją historyczną i edukacją do bezpieczeństwa. Podczas imprezy będzie działała strzelnica sportowa.

Dorośli  i dzieci dostaną medale, zwycięzcy puchary i bardzo cenne nagrody ufundowane przez partnerów biegu. Dla wszystkich bez limitu strzelnica, wata cukrowa, popcorn i oczywiście grochówka.

www.biegdlabohaterow.pl

Formularze zgłoszeniowe: http://biegdlabohaterow.pl/
 
   
Serdecznie zapraszam!
Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie
 
 
/.../

http://www.zycie.lodz.pl/

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.