Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Zaproszenie

Zapraszamy na najbardziej rodzinne wydarzenie w Polsce! W tym roku 140  miast maszeruje promując wartości rodzinne! W niedzielę 9 czerwca w Łodzi gromadzimy się na Placu Kościelnym.

14.30 - Msza św.

15.30 - start Marszu z pl. Kościelnego (trasa ok. 2 km)

16.30 - finał w parku A.Mickiewicza i piknik rodzinny

19.00 - zakończenie pikniku


Będzie wesoło kolorowo i radośnie. Wspaniała orkiestra dęta zagra nam na Marszu. A w parku na pikniku będzie wszystko czego ciało i dusza zapragnie!

Konkursy - główna nagroda to elektryczna hulajnoga podarowana przez Abp. Grzegorza Rysia, poza tym piłki, zabawki, vouchery i inne cenne nagrody.

Jedzenie piknikowe - kiełbaski, popcorn, wata cukrowa bez limitu!

Muzyka - koncert orkiestry dętej, występy scholi dziecięcych i wyjątkowy koncert Małego Chóru Wielkich Serc.

Gość specjalny - autorka książek Małgorzata Nawrocka

Atrakcje - zbijanie budek lęgowych, strzelnica, gry i zabawy dla dzieci, pszczelarz z pszczołami i miodem, najmniejszy jamnik świata, malowanie buzi, bańki mydlane, zabawy sportowe, gry i konkursy z nagrodami i wiele innych - zero nudy!!!


Cel charytatywny - zbiórka na zakup nowych 8 rowerów dla dzieci z domu dziecka sióstr salezjanek z ul.Brauna

 
   
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.