Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Piszemy do Prezydenta! Potrzebny nasz głos z Łodzi!

Kochani,

miarka się przebrała. Seksedukatorzy z Łodzi już nie kryją się ze swoimi postulatami i nie owijają w bawełnę, że chodzi im o profilaktykę, czy o pogadanki o dojrzewaniu. Co chcą osiągnąć? A co wg.nas jest niegodziwe, nieprawdziwe, niezdrowe, karykaturalne i niezgodne z powołaniem do człowieczeństwa? To są następujące kwestie:

tzw. bezpieczny seks - czyli dzieci w podstawówce uczone są zakładania prezerwatyw na sztuczne penisy
tzw. zgoda na seks - czyli dzieciaki są uczone negocjowania na przyjemny seks z dorosłym. Co oczywiście jest propedofilskie. Wystarczy zgoda nastolatka i seks jest "legalny".
Propagowanie masturbacji jako formy poznawania ciała. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki mają w szkole omawiane techniki masturbacyjne oraz utwierdzani są w przekonaniu, że masturbacja jest ok, jest zdrowa i dobra.

Cała ta gadanina o tym, że dzieci na seksedukacji rozmawiają o seksie, bo rodzice z nimi nie rozmawiają to wielka manipulacja. Prezentowanie dzieciom faktów  biologicznych może nie budzić kontrowersji - no bo przecież tu "chodzi o wiedzę". Ale w tym całym eksperymencie nasze dzieci są indoktrynowane.  Bezrefleksyjnie rozmawia się o pornografii, poliamorii, seksie zbiorowym, homoseksualnym itd. Bulwersujące jest manipulowanie dzieci i inspirowanie do pewnych seksualnych zachowań. Toż ja dorosły po kilku minutach wykładów seksedukatorek mam ochotę wylać sobie na głowę kubeł zimnej wody, a co dopiero dzieci, które ze swoimi emocjami zostają same... poinstruowane, zachęcone, rozpalone i utwierdzone autorytetem szkoły i nauczyciela.

Mamy informację, że jest zielone światło na polityczne i prawne załatwienie tej sprawy. W Stolicy wrze i są naciski na władzę. Oczywiste jest, że Warszawa za chwilę będzie w trudniejszej sytuacji niż Łódź. Tam planuje się opłacić deprawatorów kwotą 5 mln zł, co w porównaniu z łódzkimi 200 tys. zł jest kwotą kosmiczną. Przygotowujemy pismo do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy z prośbą o inicjatywę prezydencką blokującą deprawację w szkołach. Uważam, że taki "GŁOS Z ŁODZI" powinien się pojawić w dyskusji ponieważ to nasze miasto zostało zaatakowane jako pierwsze przez tęczowe lobby. W przyszłym tygodniu prześlę projekt apelu do Pana Prezydenta i będę zabiegał o poparcie Państwa organizacji.
 
Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie
 
 


 
 
 
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.