Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Fundacja PRO-Prawo Do życia informuje i prosi o wsparcie

Aktywiści LGBT skierowali przeciwko nam kolejny pozew sądowy. Domagają się od naszej Fundacji aż 75 000 zł!
Tak dużych pieniędzy żąda od nas stowarzyszenie Tolerado z Gdańska. /.../
Twierdzą, że informowanie Polaków o powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią na podstawie badań naukowych i konkretnych przypadków skazań i aresztowań, to przejaw "homofobii" i "mowy nienawiści".

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT PRASOWY IPN w Łodzi

Upamiętnienie postaci por. pil. Tadeusza Jeziorowskiego w 80. rocznicę śmierci – Łódź, 4 września 2019
- premiera komiksu „Waleczny Tadzio”
- wizyta płockich harcerzy przy mogiłach lotników lwowskich na cmentarzu na Dołach w Łodzi oraz w łódzkiej Sali Tradycji Lotnictwa Polskiego

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.