Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Reduta Dobrego Imienia informuje

/.../ Włoski portal Oggiscuola.com usunął artykuł, w którym pojawiło się oszczercze sformułowanie „campo polacco”, czyli „polski obóz” w odniesieniu do niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Francuski portal Le-chiffon-rouge-morlaix.fr nadal nie poprawił artykułu, w którym pojawia się określenie „polski obóz koncentracyjny”, dostępnego pod linkiem: http://www.le-chiffon-rouge-morlaix.fr/2018/04/29-avril-2018-journee-d-hommage-aux-deportes-morlaisiens-et-presentation-de-la-plaque-en-hommage-a-esther-levy-et-david-sellinger-su

 Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i prosimy o zaprzestanie wysyłki do portalu Oggiscuola.com.

 Pozdrawiamy,
 Zespół RDI
 
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.