Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Władze warszawskiego Śródmieścia chcą odebrać lokal fundacji Pro-Prawo do Życia?

- Władze dzielnicy nie chcą przedłużyć z fundacją umowy na wynajem lokalu, w którym przez ponad 2 lata mieściło się jej biuro - czytamy na stronie Fundacji Pro-Prawo do życia zajmującej się zwalczaniem aborcji

- Swoją decyzję motywują rzekomym „brakiem działań oraz korzyści na rzecz mieszkańców Dzielnicy Śródmieście (…), które uzasadniałyby potrzebę posiadania lokalu (…)”. Rzekomym, gdyż należy przypomnieć, że w tym czasie fundacja podejmowała i podejmuje wiele inicjatyw, takich jak chociażby liczne pikiety na tzw. Patelni czy przed Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, zbieranie podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop aborcji” lub informowanie o potencjalnych zagrożeniach dla dzieci w ramach inicjatywy „Stop pedofilii”.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.