Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Spotkajmy się wszyscy i wyraźmy swój sprzeciw

Piątek 22 marca o godz. 11.00 UMŁ ul. Piotrkowska 104
Zgromadźmy się i złóżmy wspólnie protest do Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, aby zaniechała wprowadzania tylnymi drzwiami propedofilskiej łódzkiej karty LGBT+.

Zapraszam wszystkich rodziców, mamy, ojców. Przyjdźcie z dziećmi. Niech nasze liczne zgromadzenie zobaczą urzędnicy ratusza, media i radni naszego miasta. Jako rodzice musimy działać i potrzebuję twojego wsparcia, działania, modlitwy.

Jestem przekonany, że tak jak ja, ty również chcesz, aby nasze rodziny i dzieci były bezpieczne, abyśmy jako wolni ludzie decydowali o sposobie i systemie wartości, w jakim nasze córki i synowie są kształtowane i wychowywane.

Wobec silnej  ofensywy ruchów LGBT musimy się zjednoczyć wokół tej sprawy.

Udało nam się uzyskać poparcie ponad 30 organizacji łódzkich, które wpierają nasz Apel do Pani Prezydent. Złożymy go w piątek o 11.00

 Obecność obowiązkowa!
 
Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie
 
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.