Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Kolejna osoba związana ze środowiskiem LGBT targnęła się na swoje życie!

/.../ Media informują, że 23 letni aktywista LGBT Milo Mazurkiewicz popełnił samobójstwo skacząc z mostu. Działał w organizacji lobbystycznej Stonewall z Poznania, która odpowiada m.in. za organizację "parad równości" oraz "edukację" seksualną i "antydyskryminacyjną" w szkołach.

Jak wynika z relacji medialnych, Mazurkiewicz miał poważne problemy psychiczne i trudności z odnalezieniem własnej tożsamości. Nadał sobie "neutralne płciowo" imię i uważał się za osobę transpłciową. Od kilku miesięcy pisał w mediach społecznościowych, że chce się zabić. Potrzebował pilnej, specjalistycznej pomocy, której niestety nie otrzymał.

Udręka, którą przeżywał, to jeden z efektów zmasowanej propagandy LGBT skierowanej do polskich dzieci i młodzieży. Deprawatorzy i "edukatorzy" seksualni wmawiają młodemu pokoleniu Polaków, że płeć można sobie dowolnie zmieniać, w zależności od upodobań. Wpierają również, że istnieje niezliczona liczba "orientacji seksualnych", w których można bez ograniczeń wybierać.

Szczególnie narażone na te kłamstwa są młode osoby, borykające się z trudnościami osobistymi lub problemami rodzinnymi. Szukając autorytetów trafiają w sidła "edukaorów" seksualnych i aktywistów LGBT, którzy otaczają ich zainteresowaniem. Słyszą od nich, że zaburzenia psychiczne, które przeżywają, to nie choroba a po prostu inna "orientacja seksualna". Że to coś całkowicie "normalnego", czego nie wolno leczyć a czemu trzeba się poddać. A stąd już tylko krok do tragedii.

Według badań Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej, ponad 50% nastoletnich chłopców i prawie 30% dziewcząt, określających się jako "transpłciowi", przyznaje się do próby samobójczej. Pokrywa się to z danymi Amerykańskiej instytucji rządowej CDC (Centrala Kontroli i Prewencji Chorób) która podaje, że nastolatki LGBT o wiele częściej podejmują próby samobójcze.

Co więcej, młodzi homoseksualiści i transpłciowcy o wiele częściej podejmują inne, niebezpieczne dla życia i zdrowia praktyki. /.../

Lobby LGBT doskonale zna te dane, jednak wmawia społeczeństwom, że samobójstwa oraz inne zachowania patologiczne wśród gejów, lesbijek i transpłciowych spowodowane są... homofobią, nietolerancją, nierównym traktowaniem i brakiem możliwości zawierania związków partnerskich oraz "małżeństw" homoseksualnych. Jest to całkowicie sprzeczne z faktami.

W krajach od lat akceptujących homoseksualizm jako normę, i w których od dziesięcioleci prowadzona jest "antydyskryminacyjna edukacja seksualna", liczba homoseksualnych samobójców jest nieproporcjonalnie wysoka. Co więcej, badania przeprowadzone w Danii pokazują, że homoseksualiści pozostający w związkach partnerskich popełniają samobójstwo ośmiokrotnie częściej (!) niż żonaci mężczyźni.

/.../ , ci ludzie potrzebują pomocy, terapii i modlitwy. Zamiast tego, utrwala się i umacnia ich zaburzenia, które rozwijają się i prowadzą do ogromnych nieszczęść. Lobby LGBT każdego roku przeznacza dziesiątki milionów dolarów aby homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne były postrzegane przez dzieci i i młodzież jako wesoły, radosny i pozytywny styl życia, który warto naśladować.
/.../ W Wielkiej Brytanii nastąpiła prawdziwa epidemia transpłciowych i transseksualnych dzieci. Każdego dnia ponad 5 dzieci zgłasza chęć zmiany płci! Niektóre z nich nie ukończyły nawet 10tego roku życia...

"Kiedyś wydawaliśmy po parę zaświadczeń co kilka miesięcy, ale teraz jest ich od siedmiu do dziesięciu tygodniowo."
Powiedziała urzędniczka, odpowiedzialna za wydawanie zaświadczeń o zmianie płci. Jak pokazują statystyki, prawie połowa z tych dzieci może podjąć w najbliższej przyszłości próbę samobójczą. Lobby LGBT nie zamierza udzielić im pomocy. Zamiast tego, jeszcze bardziej pogłębi ich problemy i zaburzenia. Między innymi za pomocą kolejnych kampanii społecznych.

Kilka miesięcy temu 11 letni Desmond zasłynął występem tanecznym w nocnym klubie dla homoseksualistów. Zgromadzeni w gejowskim klubie rzucali mu dolary jak striptizerowi. Wcześniej był znany z przebierania się za dziewczynkę i publicznego popierania żądań lobby LGBT. Teraz w charakterze reklamy wykorzystała go jedna z popularnych marek.

Firma Converse, znany producent obuwia, rozpoczęła akcję Pride Collection (Kolekcja Dumy), w ramach której aktywiści homoseksualni będą "wyrażać siebie". Jedną z takich osób jest właśnie 11 letnie dziecko, występujące w nocnym klubie dla homoseksualistów...

W ten sposób lobby LGBT dociera do kolejnych dzieci i wmawia im, że homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne to coś fajnego, z czego należy być dumnym. Na zachodzie dzieje się to już od dawna. W Polsce mamy już pierwsze ofiary śmiertelne tej propagandy. Los setek i tysięcy kolejnych osób, zwłaszcza dzieci, zależy tylko od naszego zaangażowania.

/.../  musimy robić wszystko aby zapobiec kolejnym tragediom. Właśnie dlatego prowadzimy ogólnopolską akcję "Stop Pedofilii". Pokazujemy prawdę o deprawacji seksualnej i spotykamy się z ogromną nienawiścią ze strony zwolenników "tolerancji".

Napaść na wolontariusza, cztery przestępstwa i wykroczenie - to bilans tylko jednej, czterogodzinnej akcji zbierania podpisów pod projektem naszej ustawy "Stop Pedofilii"!

Do wszystkiego doszło kilka dni temu w centrum Warszawy, gdzie nasi wolontariusze zorganizowali zgromadzenie, w ramach którego informowaliśmy mieszkańców na temat zagrożeń "edukacji" seksualnej i zbieraliśmy podpisy pod projektem uniemożliwiającym deprawację naszych dzieci.

W pewnym momencie podeszła do nas grupa agresywnych aktywistów LGBT, która próbowała uniemożliwić przechodniom poparcie naszego projektu. Zablokowali stolik z kartami do zbierania podpisów i zasłaniali zbiórkę. W związku z tym, na interwencję przyjechały aż trzy patrole policji.

Jeden z działaczy LGBT zaczął się awanturować i czterech policjantów musiało siłą wynieść go z miejsca naszego zgromadzenia. W tym samym czasie inny agitator LGBT uderzył w twarz naszego wolontariusza Dawida, który kierował zbiórką podpisów. Chwilę później Dawid został uderzony również przez agresywną kobietę, która wspierała lobby LGBT.

Tożsamość wszystkich sprawców została szybko ustalona i skierowaliśmy już wnioski o popełnienie przestępstw i wykroczenia a także prywatne akty oskarżenia o naruszenie nietykalności cielesnej naszych wolontariuszy. Konsekwentnie reagujemy na wszystkie tego typu przypadki i nie dajemy się zastraszać zwolennikom deprawacji seksualnej.

Zbiórka podpisów pod projektem ustawy "Stop Pedofilii" nabiera tempa. Coraz więcej Polaków dowiaduje się również o planach lobby LGBT wobec ich dzieci. Tylko jednego dnia, w trakcie zbiórki w Częstochowie, udało nam się zebrać 5000 podpisów! Rozwój akcji wywołuje furię deprawatorów, którzy radykalizują swoje działania.
/.../
Oprócz ataków na naszych wolontariuszy, demolują sprzęt którego używamy w trakcie zbiórki podpisów. Kilka dni temu nieznani sprawcy zniszczyli dwa nasze namioty reklamowe. Na jednym z nich wypisali sprayem wulgarne obelgi.

Zależy nam na tym, aby zintensyfikować zbiórkę, docierając do kolejnych środowisk. Planujemy wysyłkę tysięcy przesyłek z niezbędnymi materiałami, które dotrą do kolejnych osób chcących zbierać podpisy. Ze względu na deszczową pogodę i dokonane zniszczenia, musimy też zakupić kolejne namioty, pozwalające na zbiórki podpisów w trudnych warunkach. W najbliższych 2 tygodniach wydatki związane ze zbiórka przekroczą 20 000 złotych.

Dlatego zwracam się /.../ z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby zebrać kolejne podpisy pod projektem ustawy Stop Pedofilii i uniemożliwić "edukatorom" seksualnym i lobby LGBT deprawację naszych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

/.../
Lobby LGBT wmawia polskim dzieciom i młodzieży, że homoseksualizm to wesoły i radosny styl życia. Wiele młodych osób daje się na to nabrać. Niektórzy płacą za to swoim życiem, a większość cierpieniem i udręką.

Nie pozwolimy aby propaganda LGBT dotarła do kolejnych Polaków. Jednak aby tak się stało, potrzebujemy zebrać co najmniej 100 000 podpisów pod naszym projektem. To wielkie przedsięwzięcie logistyczne i finansowe. Liczę na jego wsparcie przez Pana.

Serdecznie /.../pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.