Materiały nadesłane

Konferencja „Edukacja seksualna dzieci i młodzieży. Przegląd zagrożeń”

Przekazuję Państwu materiały z czerwcowej konferencji „Edukacja seksualna dzieci i młodzieży. Przegląd zagrożeń

Jej organizacja nie byłaby możliwa bez Państwa ofiarności.  /.../ Przypomnę tylko, że niewiele brakowało, by konferencja w ogóle się nie odbyła...

Zwróciliśmy się wtedy do Państwa o pomoc. I – jak zawsze – nie zawiedliście. Stara rzymska mądrość „Podwójnie daje, kto szybko daje” wypełniła się. Już po kilku dniach od prośby wiedzieliśmy, że 8 czerwca spotkamy się na Stadionie Narodowym.
Bardzo za to dziękuję!

Rzeczowo i rzetelnie

Prof. Judith Reisman i prof. Mark Regnerus to nazwiska znienawidzone przez światowe lobby LGBT. Analizy, które przedstawili podczas konferencji, obnażają pedofilskie korzenie badań, na których opiera się wielu uniwersyteckich wykładowców, a także pokazują nieszczęście dzieci wychowywanych przez pary tej samej płci.

Dzisiaj mówimy o wolności zachowań seksualnych i o tzw. prawach dzieci do wolności seksualnej. Całe to dążenie od wielu lat jest ukierunkowane na to, żeby doprowadzić do sytuacji, gdzie dzieci staną się przedmiotem dowolnej dostępności w usługach seksualnych – przestrzegała prof. Reisman.

Zbigniew Barciński i Agnieszka Marianowicz-Szczygieł dogłębnie przeanalizowali kontrowersyjne publikacje Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), wskazując ich jednoznaczną szkodliwość.

Model WHO przemilcza wiele istotnych kwestii dotyczących mniejszości seksualnych – wskazywała p. Marianowicz-Szczygieł – przez co staje się pseudonaukową strategią ich promocji.
/.../

Kolejni zagraniczni prelegenci – Alisa Jordheim i Jean-Paul Benglia – pokazali jak seksedukacja wdziera się do umysłów dzieci poprzez współczesną popkulturę, szczególnie uderzając w chłopców i utrudniając wychowanie ich do roli mężczyzny-głowy rodziny.

Małgorzata Jurkowska ostrzegała przed sytuacją, w której mogą się znaleźć polscy rodzice już za kilka lat – konieczności posyłania dziecka na zajęcia z edukacji seksualnej. Wykłady zakończył dr Błażej Kmieciak, który pokazał, że edukacja seksualna poprzez rozbudzanie ciekawości może doprowadzić nieletnich do uzależnienia od pornografii.

/.../

Ktoś spyta: po co w ogóle taka konferencja? Przytoczę tu dwie wypowiedzi.

Jedna z uczestniczek konferencji, spytana, czy myśli, że takie wydarzenia są potrzebne, odpowiedziała, że są nawet konieczne. Na poparcie swojego zdania wskazała, że w jej wspólnocie większość osób uważa, że homoseksualizm jest czymś wrodzonym…

O drugiej wypowiedzi pisałem niedawno, ale powtórzę, bo warto. Inna pani kilka lat temu wraz z rodziną wyjechała do Irlandii. Zdecydowali się jednak na powrót – zetknęli się bowiem z ogromną presją, ponieważ nie chcieli, by ich dzieci uczestniczyły w zajęciach z seksedukacji. Dlatego postanowili wrócić do Polski, bo wierzą, że tutaj jest i będzie normalnie.

Centrum Życia i Rodziny chce, aby Polska była właśnie takim krajem. Dlatego jeszcze raz zachęcam do wysłuchania wykładów – [Kliknij tutaj]. Niech jak najwięcej ludzi dowie się o tych zagrożeniach, by móc im się skutecznie przeciwstawiać.

Dziękuję raz jeszcze tym, którzy te zagrożenia widzą i wspomagają nas w walce z nimi – dziękuję naszym Darczyńcom, zwłaszcza z grona Obrońców Cywilizacji Życia.

To dzięki Wam te treści mogą dziś trafić do tysięcy Polaków, zwłaszcza do zatroskanych o swoje dzieci rodziców. Dobre owoce tej konferencji są zasługą Państwa dobrych serc.

Serdecznie dziękuję za Państwa ofiarność i zaangażowanie!

/.../ Kamil Zwierz
Prezes Centrum Życia i Rodziny  

PS. Otrzymaliśmy już kilka telefonów od osób z prośbą o tekst wykładów – nie korzystają z Internetu w takim stopniu, by móc ich odsłuchać. Dlatego planujemy wydanie i rozesłanie publikacji pokonferencyjnej. Wiem, że dzięki Państwa pomocy to też nam się uda!

WSPIERAM INICJATYWY CENTRUM ŻYCIA I RODZINY!Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

+ 48 12 38 53 999

 
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
facebook twitter youtube

 
Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42/501, 00-695 Warszawa