Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Prośba o książki dla dzieci

Siostry Służki NMP Niepokalanie Poczętej w Mariówce k/ Opoczna / patrz: www.sluzki.pl /,  prowadzą urocze przedszkole dla dzieci z terenów wiejskich. Pragnieniem
Sióstr jest, aby dzieci miały możliwość korzystania z jak najbogatszego księgozbioru dla przedszkolaków. Stąd też prośba o przekazywanie na poniższy adres m.in.:

- książek dla dzieci w wieku przedszkolnym;
- książek z obrazkami do oglądania;
- książek z bajkami, baśniami, wierszami, rymowankami;
- kolorowanek;
- albumów z obrazkami.

Książki mogą być także używane, ale w dobrym stanie.

Adres do kontaktu:

S. Anna Borowa
Mariówka 1
26 – 400 Przysucha
tel. 510 446 240
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


A uśmiech dzieci i ich serdeczna modlitwa niechaj będą podziękowaniem  dla ofiarodawców i dobrodziejów tego dzieła Sióstr Służek.

Z wyrazami szacunku i darem modlitwy

-  ks. Kazimierz SDB

Mariówka, dnia 30 marca 2016 r.


Copyright © 2017. All Rights Reserved.