Polecane

Celem tęczowych aktywistów jest zniszczenie naszej cywilizacji

„Tęczowych aktywistów oraz współczesne feministki należy postrzegać jako proletariat komunistyczny zastępujący proletariat wcześniejszy, którym mieli być chłopi i robotnicy. Niektórzy z nich mogą być tego nieświadomi, ale ich prawdziwym celem jest zniszczenie naszej cywilizacji”

– pisze na portalu obywatelenieba.pl Damian Danielak.

Były kandydat Konfederacji w wyborach parlamentarnych 2019 roku zauważa w swym tekście, że niektóre z postulatów wysuwanych przez tęczowych aktywistów – takie, jak choćby prawo do odwiedzania się w szpitalu lub prawo do dziedziczenia - można łatwo zrealizować bez jakichkolwiek niebezpiecznych ideologicznych ingerencji w sferę wartości.

„Niektórzy z nich nie ukrywają, iż chcą adoptować dzieci. Jest to postulat bardzo niebezpieczny, gdyż dziecko powinno mieć wzorce męskie i żeńskie” – pisze Danielak i dodaje: „Nie ukrywajmy, iż mężczyźni i kobiety nie są tacy sami i pełnią inne role społeczne”.

Damian Danielak konstatuje również, że walka środowiska LGBT z tzw. „mową nienawiści” w rzeczywistości sprowadza się do bezwzględnego zwalczania jakichkolwiek przejawów krytyki tego środowiska i wprowadza de facto cenzurę.

„Dziś np. w Kanadzie wystarczy homoseksualizm nazwać grzechem by mieć problemy prawne” konkluduje Danielak.

za:www.fronda.pl

***
To po prostu szatańskie uwiedzenia... Żal ludzi...

k