Zamierzenia deprawatorów dzieci

/.../ Chodzi o Gdańsk. Lobby pedofilskie wybrało sobie to miasto za swój pierwszy cel, w którym chce zrealizować koszmarne plany deprawacji seksualnej dzieci. Po tym, jak zorganizowano tam

cykl parad „równości”, mających oswoić mieszkańców z rozmaitymi dewiacjami seksualnymi, przystąpiono do kolejnego etapu zniszczenia.

Kilka dni temu Rada Miasta Gdańsk uchwaliła, pod naciskiem aktywistów LGBT, tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Wie Pan co on zakłada? Cytuję:

- Opracowanie i wdrożenie w szkołach zajęć dostarczających rzetelnej wiedzy o LGBT
- Przygotowanie personelu szkolnego w zakresie praw i wsparcia transpłciowych dzieci i młodzieży
- Realizację programów edukacji seksualnej kierowanych do dzieci i młodzieży

Innymi słowy – władze Gdańska zamierzają poddać wszystkie dzieci zmasowanej indoktrynacji, której celem jest oswojenie najmłodszych ze zboczeniami seksualnymi i wypaczenie ich, dopiero kształtującej się, seksualności.

Zamiast uczyć dzieci budowania relacji, będą poddawać je seksualnej stymulacjii i zapoznawać je z wszelkimi możliwymi dewiacjami. To już się dzieje na Zachodzie. Proszę zobaczyć na poniższym zdjęciu jak wygląda „edukacja seksualna” przedszkolaków w Kalifornii:Deprawacja dzieci

A czy słyszał Pan o niemieckim programie „Seksualna pedagogika różnorodności”? W ramach obowiązkowych zajęć 11 letnie dzieci muszą odgrywać w szkołach… seksualne scenki teatralne! Muszą symulować orgazm, sadomasochizm i seks analny a także wybrać swoją ulubioną pozycję seksualną. Ale to nie wszystko...

Jedną z „seksualnych zabaw”, do jakich zmusza się tam dzieci, jest także zabawa w… dom publiczny! Dzieci mają nauczyć się dzięki temu jak wygląda „zawód prostytutki” i w jaki sposób skutecznie zaspokaja się rozmaite „potrzeby homoseksualne”.

W Niemczech udział dzieci w deprawacyjnych zajęciach jest obowiązkowy a rodzice, którzy odmówią posłania swoich pociech na pastwę pedofilskiego lobby, mogą nawet trafić do więzienia. Co więcej, w Niemczech zakazane jest nauczanie domowe, więc rodzice mają bardzo poważne problemy z uchronieniem dzieci przed tym zagrożeniem.

I takie rzeczy zaczyna się już wprowadzać w Polsce.

Kilka miesięcy temu Sejm rozpatrywał projekt ustawy radykalnych aborcjonistek, które domagały się mordowania nienarodzonych dzieci na życzenie oraz wprowadzenia obowiązkowej „edukacji seksualnej” wszystkich dzieci w Polsce od 6 roku życia. Projekt upadł i nie udało im się wprowadzić deprawacji przez Sejm. Próbują więc forsować ją przez sprzyjające im samorządy, tak jak w Gdańsku. Ale nie tylko.

Czy wie Pan, że rozmaici „edukatorzy seksualni” od dawna panoszą się w polskich szkołach i przedszkolach? Pod pozorem organizacji zajęć „o dojrzewaniu” lub warsztatów o „tolerancji”, deprawują seksualnie dzieci a ich rodzice nie mają zielonego pojęcia co tak naprawdę się dzieje.

Ich ofiarami są nie tylko dzieci, ale także opiekunowie i nauczyciele, których indoktrynuje się w ramach „podnoszenia kompetencji zawodowych”. Kilka tygodni temu deprawatorzy z organizacji o nazwie Spunk przeprowadzili warsztaty propagandowe w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Co było tematem spotkania?

„Emocje. Nagość. Dotyk. Masturbacja - jak rozmawiać z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym o ciele, intymności, seksualności?”

Wie Pan co się za tym kryje? Deprawatorzy uczą wychowawców, że dzieci już od najmłodszych lat mają prawo do zaspokojenia seksualnego i swobodnego korzystania z seksualności! Mają nawet odpowiednie „standardy”, opracowane przez Światową Organizację Zdrowia, które opisują co musi wiedzieć dziecko w danym wieku. I tak:

Dzieci w wieku 0-4 muszą dowiedzieć się o:

- radości i przyjemności z dotykania własnego ciała,
- masturbacji,
- wyrażaniu własnych potrzeb i życzeń w zakresie seksualności.

Dzieci w wieku 4-6 mają wiedzieć o:

- związkach homoseksualnych,
- różnych koncepcjach „rodziny”,
- różnych rodzajach „ekspresji seksualnej” (seks oralny, analny, sadomasochizm itp.).

9 latki mają w praktyce opanować:

- autostymulację własnego ciała i masturbację,
- skuteczne stosowanie różnych metod antykoncepcji,
- pierwsze doświadczenia seksualne (!).

To czysta pedofilia. Tak zwani „edukatorzy seksualni” zamiast nauczać gwałcą niewinność dzieci, odbierają im dzieciństwo i niszczą ich naturalne poczucie wstydu. Ci ludzie już teraz są w polskich przedszkolach i szkołach. I tylko czekają aż po Gdańsku pozostałe miasta wprowadzą programy „równościowe” aby mogli deprawować na masową skalę. Co przez to osiągną?

Powstanie całe pokolenie zniewolonych ludzi, uzależnionych od seksu i pornografii. Napędzi to dochody biznesu antykoncepcyjnego i aborcyjnego. Jednak gigantyczne pieniądze to nie jest ich ostateczny cel…

Niech Pan spojrzy na to zdjęcie:/.../, to właśnie końcowy cel tego procesu. Nie chodzi o żadną „edukacje” tylko o rozbudzenie seksualne dzieci i przymusowe oswojenie ich ze zboczeniami aby uczynić z nich ofiary pedofilów.

To zdjęcie wykonano w trakcie jeden z wielu „parad równości”, jakie regularnie odbywają się na Zachodzie. Kolejne tego typu wydarzenia już niedługo odbędą się także w Polsce – 7 lipca w Opolu i 8 lipca w Częstochowie. Zagrożone są również kolejne miejscowości.

Aby powstrzymać deprawatorów musimy zmobilizować Polaków, którzy stanowczo sprzeciwiają się pedofilii ale w większości są nieświadomi niebezpieczeństwa. Chcemy zacząć od Gdańska, gdzie wojewoda może uchylić skandaliczny program rady miasta. Ale aby tak się stało potrzebna jest presja ze strony jak największej liczby osób.

Żeby ją osiągnąć i zatrzymać lobby pedofilskie, zamierzamy w najbliższych tygodniach zorganizować cykl spotkań w co najmniej kilkunastu miastach Polski, aby uświadomić rodzicom zagrożenie i zmotywować ich do obrony dzieci a także wskazać skuteczne metody działań lokalnych.

Przede wszystkim chcemy zaktywizować ojców. Jeśli w Pańskim mieście są mężczyźni poczuwający się do odpowiedzialności za wychowanie dzieci, zainteresowani skutecznymi sposobami powstrzymania deprawatorów, proszę dać mi znać odpowiadając na mojego e-maila. Chętnie przyjedziemy aby zorganizować warsztaty ułatwiające skuteczne działanie.

Aby móc to zrobić, na organizację tego typu spotkań w lipcu będziemy potrzebowali co najmniej 11 000 zł (transport, logistyka, promocja, reklama).

Dlatego zwracam się /.../ z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby zorganizować w całym kraju spotkania uświadamiające rodziców o skali pedofilskiego zagrożenia. Tylko w ten sposób możemy ocalić dzieci przed deprawacją.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

/.../

Po Opolu i Częstochowie „parady równości” odbędą się w następnych miastach. Jeśli nic nie zrobimy, w następnym kroku kolejne samorządy wprowadzą „edukację seksualną” w swoich szkołach.

Rodzice dzieci szkolnych są najczęściej całkowicie nieświadomi grożącego niebezpieczeństwa, gdyż deprawatorzy ukrywają się pod płaszczykiem nauczycieli o „dojrzewaniu” i „tolerancji”. Musimy szybko powiedzieć im prawdę zanim będzie za późno! Liczę na Pana zaangażowanie w tę niezwykle ważną sprawę.

Serdecznie /.../ pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl