Najpierw kpiła z masakry chrześcijan, teraz nazywa aborcję „świętością”. Poseł Lewicy w nienawistnym amoku

– Kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane – powiedziała w niedzielę na antenie TVP Info poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z Nowej Lewicy, komentując bulwersujące zachowanie Marty Lempart przed siedzibą PiS i wobec pani tam sprzątającej. Znana z niechęci do chrześcijan i Kościoła parlamentarzystka dodała, że „takie prawo jak prawo do aborcji jest święte”.

Przypomnijmy: w piątek Marta Lempart pomazała czerwoną farbą wejście do budynku, w którym mieści się siedziba Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Gdy pani sprzątająca, która kilka chwil wcześniej robiła tam porządek zwróciła w mocnych słowach Lempart uwagę stwierdzając m.in. że nie wygrała zdrowia na loterii aktywistka aborcyjna początkowo ją zignorowała, a następnie stwierdziła, iż zrobiła to „dla jej dzieci”.

O skomentowanie tego incydentu została poproszona w programie „Strefa Starcia” w TVP Info poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z Nowej Lewicy. – Pan Kaczyński za pracę w takim budynku powinien płacić naprawdę ogromne pieniądze. Tam protestów będzie jeszcze wiele, dlatego że tam właśnie zaczyna się niszczenie polskich kobiet – prymitywnie kpiła.

Poseł stwierdziła także, że wszystkie „kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane”. – Prawo takie jak prawo do aborcji jest święte i nikomu nic do ich ciąż – grzmiała wykonując przy tym przeróżne tiki.

Słowa poseł wywołały oburzenie pozostałych rozmówców. – Pani mówi, że to jest święte, czy pani wie, co to jest świętość? – pytała poseł Anna Milczanowska z PiS.

Na początku roku Małgorzata Prokop-Paczkowska w prostacki i prymitywny sposób skomentowała mord dokonany przez islamistów w Etiopii, którzy rozstrzelali ponad 750 chrześcijan chroniących się przed napaścią w etiopskiej świątyni.

„A po co Kościół katolicki się tam wpakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?” – napisała na Facebooku parlamentarzystka.

Dlatego – po haniebnych słowach Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej – powstała petycja, w której Obywatele domagają się przykładnego ukarania poseł. Pismo trafi do rąk kierownictwa i członków sejmowej Komisji Etyki Poselskiej oraz ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. W akcję zaangażowało się niemal 10 tys. osób.

za:pch24.pl

***

Bidulki małomyślne-nie wiedzą co czynią...  A może już owładnięcie?....

kn