Publikacje polecane

Nienarodzone dziecko uratowało matkę


U 29-letniej Nicoli Weller, we wrześniu 2009 r. lekarze zdiagnozowali nowotwór. Po dwunastu tygodniach okazało się, że w jej łonie nie ma już guza, ale znajduje się tam dziecko. Pojawienie się dziecka zniszczyło raka!
Jak twierdzą lekarze, to jego pojawienie się, zupełnie wyniszczyło komórki nowotworowe!

Nicola Weller była już matką czteroletniej dziewczynki i nie planowała kolejnego dziecka. Przed zajściem w ciążę miała ją nawet chronić wewnątrzmaciczna wkładka. Mimo to, znalazła się w stanie błogosławionym. Lekarze z Dorset County Hospital, którzy sprawowali opiekę nad kobietą, są przekonani, że to właśnie hormony ciążowe spowodowały wyniszczenie komórek rakowych w jej macicy.

We wrześniu 2010 r. urodził się zdrowy chłopiec, Brandon. Cała ciąża była prowadzona pod specjalnym nadzorem. Ojciec Brandona – Russell, mówi o nim, że jest “Supermanem”, który uratował życie jego żony. Nicola Weller przyznaje, że choć jej druga ciąża nie była planowana, jest ogromnie szczęśliwa, że dziecko się poczęło i urodziło. Zapewnia też, że gdy dorośnie powie mu o tym, co dla niej zrobił.

za: www.fronda.pl/a/nienarodzone-dziecko-uratowalo-matke,32542.html