Karta Telewizji Republika Twoim Anty – KOD-emOd dzisiaj Telewizja Republika rozpoczęła na swojej antenie emisję spotów, w których Osobowości Stacji Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Piotr Lisiewicz i Dominika Figurska zachęcają do zakupu Karty Telewizji Republika za pomocą której można oglądać Stację w internecie.

Kampanii towarzyszą hasła „Jeżeli masz odwagę myśleć wspieraj Telewizję Republika” , „Jeżeli nie myślisz tak jak oni, wspieraj Telewizję Republika”, „Kup Anty-Kod Kartę Telewizji Republika”
„Ta inicjatywa to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą wspierać wolne media w Polsce, stanowiąca zdecydowaną reakcję na działania Komitetu Obrony Demokracji” - informuje wiceprezes Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz.
Emisja spotów jest związana z rozpoczęciem dystrybucji Kart Telewizji Republika w punktach sprzedaży Ruch S.A. w całej Polsce „Rozszerzenie dystrybucji Kart w kanale sprzedaży Ruch S.A. , który jest dobrze nakierowany na naszą grupę docelową ułatwi i przyspieszy jej zakup” – informuje członek zarządu Telewizji Republika Radosław Dobrzyński.

Spot został zrealizowany z wykorzystaniem materiałów archiwalnych Telewizji Republika, autorem jest Weronika Wojnach i zespół Telewizji Republika.

za:www.fronda.pl/a/karta-telewizji-republika-twoim-anty-kod-em-1,79979.html