Robert Tekieli - Czary w służbie postępu

Pisarka Maria Nurowska poinformowała na Facebooku, że zrobiła laleczkę voodoo posła Piotrowicza i wbija w nią szpilki. Agnieszka Holland twierdzi, że uśmierciła dwie osoby, wbijając drobne, metalowe przedmioty w kawałki materiału.

Pod wpisem Marii Nurowskiej pojawiły się liczone na setki komentarze, w których internauci chwalą pisarkę i zachęcają do dalszego wbijania szpilek.

Na chodniku pod sejmem protestujący wyrysowali pentagram, opisali go nazwiskiem wyżej wymienionego, znienawidzonego posła, połączonym z liczbą 666, i zapalili świece. Palące się świece są symbolem modlitwy. W tym wypadku modlono się do złego ducha. Magia.

„Stało się, zrobiłam
[pozostało do przeczytania 68% tekstu]

więcej:http://www.gazetapolska.pl

                                                                         ***

                                                    Ewangelia oddana za mamonę

Żal patrzeć na to, co się dzieje w Irlandii. I nie chodzi tylko o to, że społeczeństwo kompletnie się zlaicyzowało, ale również o to, że tamtejszy Kościół rezygnuje z głoszenia i życia ewangelią, poddaje się procesowi apostazji, a wszystko tylko po to, aby nie stracić pieniędzy. Przesada? Niestety nie! Irlandzki Kościół właśnie podjął decyzję o tym, że pary homoseksualne (same-sex couples – pary jednopłciowe) będą mogły korzystać z terapii małżeńskiej czy przygotowania do małżeństwa w katolickich poradniach rodzinnych

Autor: Tomasz P. Terlikowski

Pozostało 51% treści.


za: https://gpcodziennie.pl