IRCh-a nad Polską

Posłowie Joński i Szczerba krążą po instytucjach państwowych, spółkach i wszelkich podmiotach, które zagrożone są burżuazyjną dominacją PiS, sprawdzając stan moralno-polityczny tych instytucji.

Nie wiem, który bardziej jest robotniczy, a który bardziej chłopski, ale na pewno przysyła ich partia o właściwym profilu ideowym.
Ostatnio nawet posła Szczerbę zastąpiła posłanka Leszczyna, co świadczy o prawdziwym pluralizmie IRCh-y.
Jednak tymi poczynaniami chłoporobotników z PO bym się nie martwił, bo ich głupota sprawia, że jako opozycja będą mogli kontrolować władze jeszcze przez dziesięciolecia.
Bardziej martwią pomysły typu: „jak przejmiemy władzę, to bojówkami wyprowadzimy prezes Trybunału Konstytucyjnego czy prezes Sądu Najwyższego”, albo to, co wyrabiają w Senacie – czyli próby zmiany konstytucji przez poprawki do ustawy.

Naprawdę zaszli daleko, by przywrócić system komuny epoki środkowego Jaruzela i nawet absurdalność ich działań nie zmienia faktu, że to bardzo szkodliwe dla polskiej demokracji i życia publicznego, a towarzyszy temu nieprawdopodobne chamstwo.
Dlatego polecam wszystkim, których dopadnie kontrola IRCh-y, witać ich kaszanką i musztardówką z wódką – to adekwatny poziom.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl