Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

IRCh-a nad Polską

Posłowie Joński i Szczerba krążą po instytucjach państwowych, spółkach i wszelkich podmiotach, które zagrożone są burżuazyjną dominacją PiS, sprawdzając stan moralno-polityczny tych instytucji.

Nie wiem, który bardziej jest robotniczy, a który bardziej chłopski, ale na pewno przysyła ich partia o właściwym profilu ideowym.
Ostatnio nawet posła Szczerbę zastąpiła posłanka Leszczyna, co świadczy o prawdziwym pluralizmie IRCh-y.
Jednak tymi poczynaniami chłoporobotników z PO bym się nie martwił, bo ich głupota sprawia, że jako opozycja będą mogli kontrolować władze jeszcze przez dziesięciolecia.
Bardziej martwią pomysły typu: „jak przejmiemy władzę, to bojówkami wyprowadzimy prezes Trybunału Konstytucyjnego czy prezes Sądu Najwyższego”, albo to, co wyrabiają w Senacie – czyli próby zmiany konstytucji przez poprawki do ustawy.

Naprawdę zaszli daleko, by przywrócić system komuny epoki środkowego Jaruzela i nawet absurdalność ich działań nie zmienia faktu, że to bardzo szkodliwe dla polskiej demokracji i życia publicznego, a towarzyszy temu nieprawdopodobne chamstwo.
Dlatego polecam wszystkim, których dopadnie kontrola IRCh-y, witać ich kaszanką i musztardówką z wódką – to adekwatny poziom.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.