Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Filmy polecane

„Gazeta Polska” UJAWNIA: Jak opozycja szkaluje Polskę. Skala całej kampanii szokuje!

Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców, a ich ohydna postawa wobec uchodźców wywodzi się z czasów nazistowskich. Dziś w Polsce jest gorzej niż za komunizmu, wprowadzana jest dyktatura jak u Putina, manifestanci są zamykani, dławiona jest wolność mediów, likwidowane teatry, przeciwnikom rządu grożą śmiercią, doszło nawet do samospalenia. I tak w kółko:

Czytaj więcej...

Jan Bodakowski: Lewica szuka pretekstu do likwidacji wolności słowa

Od dłuższego czasu lewica szuka pretekstu do likwidacji wolności słowa. Przez ostanie lata wymyślała setki czy tysiące takich pretekstów, zazwyczaj ordynarnie kłamiąc lub manipulując. Zamordowanie przez chorego psychicznie kryminalistę lewicowego polityka doskonale wpisuje w potrzeby narracyjne lewicy (zwolennicy spiskowych teorii dziejów mogliby nawet uznać, że zbyt doskonale).

Czytaj więcej...

Teraz zabijamy po cichuCyjanek dla dzieci niepełnosprawnych, sterylizacja biednych, aborcja i in vitro. Oto niektóre „dzieci” morderczej ideologii zwanej eugeniką. Dziś eugenice nadano nową nazwę – genetyka. Ale często badania odbywają się w tych samych naukowych katedrach i laboratoriach i często rękoma tych samych doktorów. Pokazuje to film Grzegorza Brauna „Eugenika. W imię postępu”

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.