Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Filmy polecane

Teraz zabijamy po cichuCyjanek dla dzieci niepełnosprawnych, sterylizacja biednych, aborcja i in vitro. Oto niektóre „dzieci” morderczej ideologii zwanej eugeniką. Dziś eugenice nadano nową nazwę – genetyka. Ale często badania odbywają się w tych samych naukowych katedrach i laboratoriach i często rękoma tych samych doktorów. Pokazuje to film Grzegorza Brauna „Eugenika. W imię postępu”

Czytaj więcej...

„Jan Paweł II. Szukałem Was...” Od 11 marca w kinach.

„Jan Paweł II. Szukałem Was...” to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.