Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Kasta: celem zemsta

Sędzia Irena Kamińska, znana z głoszenia nadzwyczajności kasty, do której należy, oraz prof. Monika Płatek, autorka opinii, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych, która karierę zaczynała jako asystentka Jerzego Bafii (od 1952 r. orzekającego w tajnej komórce SN zatwierdzającej wyroki śmierci na przeciwników komuny), oznajmiły, iż

ich celem nie jest poprawa stanu wymiaru sprawiedliwości w Polsce, lecz zemsta na obecnej władzy.

Zapowiedź wendety prawniczych celebrytów padła w obecności, dr. Adama Bodnara, który słuchał tego z wyraźną aprobatą, a następnie zajął się problemem – czy Stefan W., domniemany zabójca śp. Pawła Adamowicza, oglądał w celi Telewizję Polską i czy ma to związek z zabójstwem. Walkę z „mową nienawiści” RPO powinien zacząć od siebie i swojej kasty.

Adrian Stankowski

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.