Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Warszawscy radni walczą z furgonetkami pro-life. "To wielcy zwolennicy prawdziwej wolności"

Warszawscy radni Koalicji Obywatelskiej chcą uchwalić zakaz poruszania się po Warszawie dla furgonetek pro-life
Rada Warszawy poparła dzisiaj uchwałę zakazującą jazdy furgonetkom pro-life oraz sprzeciwiającym się promocji LGBT po ulicach miasta.

„To wielcy zwolennicy prawdziwej wolności” – skomentował działania polityków wiceszef MSWiA Maciej Wąsik.

W treści uchwały napisano m.in.: "Zakazuje się poruszania na terenie m.st. Warszawy pojazdów oklejonych zdjęciami, napisami, plakatami banerami lub transparentami zawierającymi lub emitującymi za pomocą urządzeń nagłaśniających treści mające na celu ukazanie osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej w sposób nieprawdziwy, a zarazem obraźliwy, ośmieszający lub poniżający w oczach opinii publicznej, a także sugerujący popełnianie przez te osoby czynów uznanych za przestępstwa lub wykroczenia na mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawa".

W drugim punkcie autorzy piszą o furgonetek, które pokazują treści "antyaborcyjne", czyli zdjęcia zabitych dzieci nienarodzonych, które zostały abortowane.

Zgodnie z uchwałą, za złamanie zakazu grozi kara grzywny „wymierzanej w trybie i na zasadach określonych w prawie o wykroczeniach”.

„Rada m. st. Warszawy usiłuje przyjąć uchwałę zakazującą poruszania się po mieście samochodów "antyaborcyjnymi i homofobicznymi" treściami” – komentował działania radnych KO wiceszef MSWiA Maciej Wąsik (jeszcze zanim przyjęto uchwałę).

„To wielcy zwolennicy prawdziwej wolności, a prawdziwa wolności zapanuje, jak rozstrzelają przeciwników zwolenników obecnej wolności...” – dodał polityk.

za:www.tysol.pl

***
Żadna nowość. To tylko kwestia czasu i sposobności, kiedy wyłazi prawdziwe oblicze.. zła... Ale żeby i w mojej stolicy, brrr... Na szczęście już tam nie mieszkam.

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.