Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Skandal! Mężczyzna ukarał syna palącego marihuanę, a teraz grozi mu więzienie

Wdzierająca się do systemów prawnych rewolucyjna ideologia pseudowychowawcza prowadzi nie tylko do poważnych szkód moralnych dla dzieci, ale i absurdalnych sytuacji oraz kłopotów dla dorosłych. Problemy z prawem może mieć

Włoch, który w obecności karabinierów spoliczkował swojego syna zatrzymanego za palenie marihuany.

Do niecodziennej sytuacji doszło na posterunku w miejscowości Cattolica nad Adriatykiem. 15-latek został tam przewieziony zaraz po tym, jak został przyłapany na paleniu marihuany. Funkcjonariusze zawiadomili o zdarzeniu ojca nastolatka.

Za skandaliczne zachowanie ojciec - w obecności karabinierów - wymierzył synowi policzek. Mężczyzna został za to natychmiastowo spisany, zaś jego czyn uznano za „nadużycie metody wychowawczej w celu upomnienia”.

Obrońca 40-letniego ojca zauważa, że podobne problemy miał jego starszy syn. Dlatego też reakcja mężczyzny może być zrozumiała.

Jak z kolei zauważa „Corriere della Sera”, jeśli policzek wymierzony krnąbrnemu nastolatkowi zostanie uznany za nadużycie władzy rodzicielskiej, to ojcu grozi nawet pół roku więzienia. Włoski Sąd Najwyższy orzekł jednak w przeszłości, że taka forma kary dla dziecka, o ile nie zaistniała jednoznaczna wola zadania obrażeń fizycznych, nie jest czynem karalnym.

Jednak już sam fakt problemów prawnych z powodu ukarania nastolatka za fatalne zachowanie jest dowodem na wszechwładzę państwa, które próbuje ingerować w wychowanie dziecka.

za:www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.