Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Tęczowa zbiórka

SKANDAL Związek Harcerstwa Polskiego współpracuje ze środowiskami LGBT. Kwatera Główna ZHP w swoim poradniku dla drużynowych z czerwca 2018 r. (zatytułowanych „Tężnia ducha”) dopuszcza aktywistów homoseksualnych do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży.

ZHP jest największą w Polsce, liczącą ponad 110 tys. członków, organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Od prawie stu lat głównym celem działania ZHP jest wspieranie wychowania harcerek i harcerzy na prawych Polaków. W swojej propozycji programowej z grudnia 2015 r. Kwatera Główna tego związku proponuje scenariusz zbiórek poświęcone walce z homofobią już dla 6-latków.

W październiku 2017 r. Chorągiew Łódzka ZHP zorganizowała prelekcję dla harcerzy, która została wygłoszona przez aktywistów ruchu LGBT oraz tzw. seksedukatorów, po niej wyświetlono film afirmujący postawy homoseksualne.
W końcu w sierpniu br. naczelniczka ZHP Anna Nowosad zaprosiła 15 tys. harcerzy na spotkanie z aktywistą ruchów LGBT Robertem Biedroniem, który zachęcał dzieci aby „żyły po swojemu”

zawartość zablokowana

Autor: rw

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

za: https://gpcodziennie.pl
                                                                           ***
Z postępem naprzód!

Ale, ale.. czy to ZHP czy OH? (OH - Organizacja Harcerska - nazwa z czasów tzw. ,,błędów i wypaczeń")
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.