Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ohyda... Nowy postulat SLD. Antykoncepcja dla 15-latek

Włodzimierz Czarzasty, szef podupadającego SLD, próbuje ratować twarz... seksem nieletnich. Brzmi to jak żart, ale Czarzasty naprawdę tak robi. Zaproponował mianowicie wprowadzenie... "prawa" do darmowej antykoncepcji dla 15-latków.

Nastoletnie dzieci trzeba chronić przed rozpustą. Ale w SLD wraca się do czerwonych korzeni, dziś ubranych w płaszczyk genderyzmu. Czarzasty zaproponował, by zagwarantować polskim 15-latkom bezpłatną antykoncepcję. Niech się "puszczają" - byleby "bezpiecznie", to znaczy - bez "ryzyka" zajścia w ciążę.

"Jeśli polskie prawo zezwala na współżycie od 15. roku, to mam do pana takie pytanie - czy to jest normalne, że w związku z tym 15-letnia dziewczynka albo chłopiec nie mogą iść do ginekologa bez zgody rodziców? Czy to jest normalne, że ci ludzie nie mogą używać antykoncepcji, na przykład darmowej? To znaczy - mogą według polskiego prawa współżyć..." - perorował dziś na antenie RMF FM Czarzasty.

"Jestem za tym, żeby jeżeli prawo wyraża zgodę na współżycie, żeby ci ludzie mieli prawo również do darmowej antykoncepcji. Dlatego że 16-letnie dzieci potem rodzą dzieci" - zaznaczał Czarzasty.

Cóż, jego formacji już i tak nic nie pomoże. Ale nie łudźmy się, podobnie ohydne postulaty stawiają również inne partie. Genderowa Wiosna i strojąca się w tęczowe pióra Platforma to w gruncie rzeczy już to samo zdegenerowane ideologiczne bagno.

Promując rozwiązłość nieletnich, zapraszając dzieciaki na zboczone parady chcą po prostu zepsuć nasz naród, zniszczyć tkankę społeczną i uczynić z Polski żer dla wszystkich międzynarodowych sępów - no i oczywiście dla samych siebie...

za:www.fronda.pl

***

Wydawało się, że SLD zaczyna przytomnieć. Ale stare nawyki służby, nie wychodzą z niektórych genów... Smutne.

kn

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.