Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Salon antysemitów

Pokaż mi swoje autorytety, powiem ci, kim jesteś. Wyliczmy więc, jakimi zasługami należy się wykazać, żeby stać się honorowym wojskowym, z którym w III RP Ministerstwo Obrony podpisuje umowy o współpracy, bądź któremu urządza honorowy pogrzeb.

Należy brać udział w operacji wojskowej przeciw własnemu narodowi, być współodpowiedzialnym za śmierć dziesiątków rodaków, organizować atak na sąsiednie państwo i uczestniczyć w antysemickich nagonkach. Oczywiście zbrodnia antysemityzmu na tle innych osiągnięć idoli III RP nie jest największa. Jest ciekawa o tyle, o ile w jej świetle idealnie da się dostrzec hipokryzję dzisiejszych pseudoelit. Weźmy takiego Hartmana. Ostatnio napisał pełen inwektyw list do o. Rydzyka. W jego egzaltowanym bełkocie co rusz pojawiał się zarzut antysemityzmu. A jednocześnie Hartman jest jednym z filarów partii Palikota, pierwszej do składania hołdów Jaruzelowi i obrony komuszych generałów, także tych, którzy antysemickie nagonki organizowali. I ten Hartman oskarża o antysemityzm? Ot, jaja na miarę III RP.

Dawid Wildstein

za:niezalezna.pl/46836-salon-antysemitow

***
Pan każe, sługa musi...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.