Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prof. Piotr Jaroszyński-Gender: ostrzegać!

Opowieści na temat tego, co dzieje się w Niemczech, mrożą krew w żyłach. Genderyzacja małych dzieci jest obowiązkowa, a jeżeli rodzice chcą się temu przeciwstawić, to dzieci są im odbierane. Wszystkie dzieci. Rodzice wpadają w rozpacz, nie mają jak się bronić, bo nikt nie chce się za nimi ująć.

Obecny na VII Międzynarodowym Kongresie „Katolicy i prawda” (WSKSiM, ...

Drogi Czytelniku,
cały artykuł dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”

za: http://www.naszdziennik.pl/wp/119059,gender-ostrzegac.html

*
W tej sytuacji w ograniczonym bardzo zakresie będziemy mogli korzystać z cennych publikacji Naszego Dziennika na tym portalu. Pozostaje poszukiwać ich bezpośrednio, w wydaniu papierowym lub elektronicznym. Warto!

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.