Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Katolickie portale internetowe we Francji zostały zaatakowane przez hakerów

Muzułmańscy hakerzy atakują francuskie katolickie strony internetowe. Na razie nie wiadomo co mają na celu islamscy przeciwnicy prawdziwej wiary.

Dziennik “Presse Océan” doniósł, że zhakowano m.in. stronę parafii Notre Dame, diecezjalnego centrum duchowego Naudières. Tego samego doświadczyła katedra Vanne (depart. Murbihan) i diecezja Reims – ich strony od kilku dni nie działają.

Zaatakowano również portal “Marie de Nazareth” i stronę internetową parafii Joinville-le-Pont, prowadzoną przez Konferencje Episkopatu Francji. Celem piratów stał się też portal “Katolickiej Parafii w Tuluzie”, który został zaatakowany przez islamistów z Tunezji.


za:www.pch24.pl/katolickie-portale-internetowe-we-francji-zostaly-zaatakowane-przez-hakerow,33286,i.html#ixzz3Oh9MdSP2

Copyright © 2017. All Rights Reserved.