Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Dziennikarz "Charlie Hebdo" w polskim Sejmie?

To prowokacja! Wbrew konstytucji!

W marcu mają się odbyć Dni Ateizmu. Z tej okazji polski Sejm może odwiedzić... dziennikarz "Charlie Hebdo". Taka PROWOKACJA naruszy prawo i jest WBREW Konstytucji - ostrzega prof. Pawłowicz.

Podobno w końcu marca /nie wiem z czyjej inicjatywy,ale pewnie jak zwykle w sprawach walki z katolicyzmem, z inicjatywy nadużywającej swej funkcji wicemarszałka, pani Wandy Nowickiej mają się odbyć w Sejmie jakieś DNI ATEIZMU, a gościem ma podobno być jakiś dziennikarz z redakcji pisma CHARLIE HEBDO.

Jeśli to prawda,to takie imprezy w Sejmie, kraju katolickim są policzkiem dla katolików, także katolickich posłów. Taka PROWOKACJA naruszy też prawo, gdyż Sejm jako instytucja publiczna nie może przyłączać się do PROMOWANIA, ale i ZWALCZANIA żadnej legalnej religii, tym bardziej polskiej katolickiej większości religijnej.

Co więcej, WBREW Konstytucji, która jako FUNDAMENT polskości wskazuje CHRZEŚCIJAŃSKIE dziedzictwo Narodu. Sejm jest reprezentacją wszystkich Polaków i użyczanie miejsca na takie prowokacje i happeningi są bezczelnością. Niestety dzieje się to zapewne przy akceptacji marszałka Sikorskiego.

Dziennikarze zaś z pisma,które CIĘŻKO i DRASTYCZNIE, szyderczo łamie prawa i wolności religijne innych, głównie zresztą katolików, co w Polsce podlegałoby odpowiedzialności KARNEJ, winni spotkać się raczej z dezaprobatą. Robienie zaś SEJMOWEGO(!!!) zaszczytu osobom, których działalność podlegałaby w Polsce odpowiedzialności KARNEJ jest prowokacyjnym nadużywaniem praw przez sejmową, rozzuchwaloną MNIEJSZOŚĆ.

Jako poseł RP PROTESTUJĘ przeciwko takim pomysłom. Mam nadzieję, że to tylko plotki, że chodzi tylko o odwrócenie uwagi od bardzo dobrej kampanii Andrzeja Dudy, i że do tej demonstracji pogardy dla Polski i Polaków, ich tradycji, konstytucji, do ośmieszenia Sejmu nie dojdzie.

Prof. Krystyna Pawłowicz

Ps. Czy myślicie, że marszałek Sejmu zgodził by się na organizację w Sejmie DNI CHRZEŚCIJAŃSTWA? Już widzę te huczne obchody...


za:www.fronda.pl/a/dziennikarz-charlie-hebdo-w-polskim-sejmie-to-prowokacja-wbrew-konstytucji,47488.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.