Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Tylko na Fronda.pl! Wyciekła instrukcja KOD!

Znamy tajną instrukcję komitetu Kiszczakowa Oddała Dokumenty. Demonstracje przewidziane są na najbliższą niedzielę. Oto ona:

„1. Ogłaszamy niedzielę dniem demonstracji. Obowiązek demonstrowania w niedziele jest ważniejszy od chodzenia do kościoła.

2. Przygotowujemy transparenty z hasłami: „Je suis Bolek!”, „Jestem agentem”, „Tolerancja”, „Kiszczak zdradził”, „Ludzie honoru to MY!”, „TW Kaczor”.

3. Ulotki będą do odebrania jak zwykle w lokalnych oddziałach Gazety Wyborczej i autokarach sponsorowanych przez .Nowoczesną.

4. Niech każdy, kto miał w rodzinie kogoś, kto współpracował z SB, da publicznie świadectwo. Niech zobaczą, że można było współpracować i być przyzwoitym!

5. Na profilach facebookowych zmieniamy swoje zdjęcie na zdjęcie Lecha Wałęsy.

6. Pamiętajmy o obowiązującym przekazie w kontaktach z mediami: Kaczyński też był agentem – TW Kaczor –  bo brał udział w Magdalence.  

7. Zabierzmy ze sobą inne rekwizyty – kupony totolotka, flagi PZPR, kombatanckie, ZSMP (może komuś zostały…).

8. Krzyczymy: „Lustracja – fałszowanie historii”, „Prawda was nie wyzwoli, brak demokracji was zaboli”, „Odp… się k…, ch…, jeb… w d… od Bolka!”, „Za komuny – było lepiej!”.

9. Zbieramy podpisy pod petycją do rządu RP, aby obowiązkowo poddać Jarosława Kaczyńskiego badaniu wykrywaczem kłamstw. Nie wiemy dlaczego.

10. Aby dowiedzieć się co myśleć o sprawie TW Bolek należy czytać TYLKO Wyborcza.pl.

KOD (Kiszczakowa Oddała Dokumenty)

za:www.fronda.pl/a/tylko-na-frondapl-wyciekla-instrukcja-kod,66462.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.