Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Bojówki aborcjonistów wkraczają do kościołów!

Zdemolowali katedrę w Chile, do której wtargnęli podczas Mszy św. Jaki będzie następny krok?

25 lipca w Santiago uczestnicy proaborcyjnej manifestacji, domagający się legalizacji i bezpłatnego dostępu do aborcji, wdarli się do stołecznej katedry, zakłócając odprawiającą się tam Mszę św. w święto św. Jakuba Apostoła, patrona miasta. W nabożeństwie uczestniczył burmistrz.

Manifestanci zdemolowali wnętrze świątyni, niszcząc konfesjonały, bezczeszcząc ołtarze boczne i malując na ścianach napisy. Ze zdemolowanych ławek wznieśli barykady. Dopiero interwencja policji, przy współudziale wiernych przebywających w świątyni, zdołała ich powstrzymać. Kilkadziesiąt osób trafiło do aresztu.

/.../

Działania antykatolickich środowisk są coraz bardziej zuchwałe. Wkraczają do świątyń, na wykłady biskupów i zieją niepokojącą nienawiścią. Kiedy zaczną podpalać kościoły?


mall, mc / pl.radiovaticana.va, Catholic News Agency

Wiecej: http://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.