Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wydarzenia

Profanacja Najświętszego Sakramentu

Nieznani sprawcy sprofanowali kościół w parafii pod wezwaniem świętego Klemensa Papieża i męczennika w Klembowie - podaje portal radiowarszawa.com.pl

Kościelny rano otwierając kościół natrafił na ślady włamania.

- Najgorsze jest to, że włamywacze sprofanowali najświętszy sakrament – mówi proboszcz parafii ksiądz kanonik Edmund Jakacki.

- W zakrystii są szafy pootwierane, szuflady powyrzucane, poprzestawiane kielichy...Jeden kielich próbowali rozkręcić, trochę go zniekształcili - dodaje w rozmowie z radiem Warszawa.

za:niezalezna.pl/41578-profanacja-najswietszego-sakramentu

Copyright © 2017. All Rights Reserved.