Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Zgierz, Apel Pamięci Powstańców Warszawskich - 1 sierpnia

Szanowni Państwo, Klub imienia Romana Dmowskiego zaprasza na organizowany po raz siódmy Apel Pamięci Powstańców Warszawskich w Zgierzu.

Apel odbędzie się na Cmentarzu pw. śś. Józefa i Wawrzyńca w Zgierzu przy ul. ks. Skargi 28. Po minucie ciszy odbędzie się składanie kwiatów i zapalenie zniczy na grobach uczestników powstania pochowanych w Zgierzu.

https://www.facebook.com/events/512233649350934/

Z poważaniem,
Kamil Klimczak
Prezes Klubu im. Romana Dmowskiego

Copyright © 2017. All Rights Reserved.