Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki - Z listów do przyjaciół. I znajomych. Poświęcenia czy uwarunkowania?

Uważam, że wreszcie powinieneś pogodzić się z tym, że wasi to de facto kaczyści. A ich działania są tak ostentacyjne, iż nie muszę cieniować. Dlatego dołączam do osób, którym już poprzednio gratulowałem jeszcze:

Panią Kamilę Gasiuk – Pisowicz, która postraszyła lud pracujący miast i wsi, że gdyby Platforma doszła do władzy to wiek emerytalny ponownie zostałby podniesiony do 67 lat bez względu na płeć, tudzież p. Borysa Budkę z PO, obiecującego wprowadzenie rejestrowanych związków partnerskich.     ((Źródło 43/2017)
A p. Grzegorz Schetyna, a niezrównany p. Ryszard Petru?  A super udawacz nawiedzonego w paśmie dużej oglądalności p. Adam Szejnfeld!? To niezwykłe obrazy ludzi obecnej opozycji w reżymowej telewizji mają głęboki sens... Ludzi udających zniewolenie - czapki z głów!

Nie będziemy wyliczali wszystkich nazwisk wzywaczy pomocy zagranicznej (kiedyś Moskwa, dziś Berlin, Bruksela, jakieś Komisje Weneckie, czy coś takiego…) – wiadomo, że takie cóś zawsze konsolidowało Polaków. Sondażowe procenty to wykazują.
                                                                           *
A bardziej serio - co ma przykryć owe tragikomiczne trąbienie „onych” po Europie i świecie o „Faszystowskich marszach” w tym - zniewolonym przez pisiorów- kraju? Tuż obok wrzutek towarzystwa o komunizmie i rosyjskich wpływach - z dziwnie w ich ustach pejoratywnym akcentem?  I wniosek o wotum nieufności dla rządu?
Co ma osłonić ? … Nagrania z Komisji Millera ujawnione w TV Republika pokazujących wrabianie gen. Błasika jako sprawcę? Wszyscy o „polskich faszystach”, a taśmy w cień?...
Co ma osłonić? - Skalę przekrętów i uzależnień?...
Co ma uniemożliwić? - Politykę prorodzinną, chrześcijańską aktywizację?
To denerwuje demony postępu?...
                                                                             *                                                                          
Acha - jeszcze to: Podniecasz się i oczekujesz jak kania dżdżu wymiecenia Antoniego Macierewicza z rządu. Jeżeli wy jesteście za, to jest oczywisty argument za…pozostawieniem ministra!

                                                                             *
Na koniec coś lżejszego – wytłumacz mi Kolego dlaczego francuskie feministki są przeciw karaniu mężczyzn za nagabywaniu kobiet na ulicy? Czyżby tam było tak dużo szpetnych działaczek gotowych do poświęceń ?*...

* https://wpolityce.pl/swiat/364769-francuskie-feministki-przeciwne-karaniu-mezczyzn-za-nagabywanie-kobiet-na-ulicy-czyli-o-tym-jak-lewicowosc-zastepuje-rozum-i-przyzwoitosc

Copyright © 2017. All Rights Reserved.