Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

W czas Bożego Narodzenia A.D.2014

Kolejny raz stajemy u progu  Tajemnicy i ciepła świąt Bożego Narodzenia. I to niezależnie od wszelkiej aury zewnętrznej. W tych chwilach staramy się być jak najbliżej człowieczeństwa, pojmowanego jako braterstwo ludzi ufnych, starających się o Dobro i obdarowujących się dobrem. Dlatego prosimy o przyjęcie „gwiazdkowego” i światecznego upominku – zarejestrowanego ósmego już spotkania ludzi mediów w Łodzi, kiedy mogliśmy od naszych wyśmienitych Wykładowców i Panelistów otrzymać dar.
Dar w postaci mądrych przemyśleń, intelektualnej analizy – na poziomie profesorskim i redaktorskim – naszej rzeczywistości: „Quo vadis Polonia? – Dokąd idziesz Polsko?”

Konferencje te tworzymy, dla wzmacniania świadomości wspólnoty chrześcijan i ludzi dobrej woli, abyśmy mogli z serca i umysłu a nie tylko kulturowego przyzwyczajenia, zaśpiewać teraz: „Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą.”

A nowy 2015 rok, oby był czasem determinacji i sukcesów w zwyciężania Zła dobrem - dla Dobra.

Zarząd Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

W grudniu, w  czas Bożego Narodzenia A.D. 2014


Copyright © 2017. All Rights Reserved.