Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Pogarda 2

Kiedy Majka Dłużewska i Asia Lichocka realizowały dla „Gazety Polskiej” film „Pogarda” o tym, jak potraktowano rodziny smoleńskie i tych, którzy nie chcieli zapomnieć o tragedii, wydawało się, że mamy do czynienia jednak z incydentem. Atak informacyjny ze strony

Rosji, wsparty przez ówczesną ekipę rządzącą, uruchomił najniższe instynkty zmanipulowanych ludzi. Zachowywali się jak zombie atakujący wszystko, co jeszcze żyje i jest rozumne. W czasie tych wyborów, a szczególnie po nich, zobaczyliśmy nowy rodzaj pogardy, pogardy dla demokracji i ludzi korzystających z prawa do głosowania.

Szczególną nienawiść kierowano do ludzi wierzących. Polscy celebryci hodowani przez postkomunistyczne salony nie mogą poradzić sobie z rzeczywistością.

Reagują więc agresją i pogardą. Doświadczyła tego m.in. Zofia Klepacka, którą chcą pozbawić medali i prawa do występowania w barwach narodowych, tylko dlatego że skrytykowała kartę LGBT.

Agresywne zaczepki pod jej adresem nie wynikają z różnicy poglądów, ale z tego, że dotychczasowym elitom niebo wali się na głowę. Kończy się czas, gdy za samą poprawność polityczną zarabiali kokosy.

Sprawa pedofili uderzy też w wielu ich bohaterów. Robi się nerwowo.


Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.