Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

W sieci coraz trudniej o wolność słowa

YouTube chce cenzurować na potęgę. Administratorów tego popularnego portalu do dyskryminacyjnych praktyk zdopingowało kazanie abp. Marka Jędraszewskiego i nazwanie ideologii LGBT tęczową zarazą – w analogii do marksistowskiej ideologii, zwanej czerwoną zarazą. Za te słowa

na metropolitę wylała się ostra krytyka ze strony homolobby, a YouTube zablokował na pewien czas nawet konto Radia Maryja z nagraniem kazania arcybiskupa.
Reklama

Ojcowie redemptoryści poinformowali na Twiterze: „Profil@RadioMaryja na #YouTube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Zarzut, a jakże – »szerzenie nienawiści«” – napisali ojcowie.

„Twój film »Homilia ks. Abp. Marka Jędraszewskiego wygłoszona w Krakowie« został usunięty, ponieważ narusza zasady dotyczące szerzenia nienawiści. To Twój pierwszy raz, więc tylko Cię ostrzegamy. Jednak jeśli się to powtórzy, nałożymy ostrzeżenie na Twój kanał i nie będziesz mieć możliwości przesyłania filmów, publikowania postów ani transmitowania na żywo przez jeden tydzień. Drugie ostrzeżenie spowoduje zablokowanie przesyłania treści na dwa tygodnie. Uzyskanie trzech ostrzeżeń w ciągu 90 dni spowoduje trwałe usunięcie Twojego kanału” – poinformował YouTube administratorów portalu Radia Maryja.

Przypomnijmy. 1 sierpnia metropolita krakowski abp. Marek Jędraszewski z okazji obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego ostrzegał w bazylice Mariackiej w Krakowie przed ideologią LGBT, mówiąc m.in. o walce o wolność oraz o nowych zagrożeniach ideologicznych. – Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – zauważył

Paweł Tunia

za: https://telewizjarepublika.pl

***

"Postęp" niejedną ma twarz, ale metody podobne - "instalacja w procesie"... Starsi pamiętają...

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.