Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Narkotyki, gwałt, pobicie - Woodstock jak zwykle!!!

A na Woodstocku jak zwykle... 'Bezpieczna' impreza Jerzego Owsiaka przynosi swoje typowe żniwo. Odnotowano już 82 przestępstwa i 170 wykroczeń, zatrzymano 60 osób. Chodzi o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków, brutalne pobicie oraz gwałt."Większość przestępstw związanych jest z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających, czyli narkotyków" - powiedział Marcin Maludy z lubuskiej policji.

"Do najpoważniejszych należy zaliczyć jedno ciężkie pobicie i jeden zgłoszony gwałt" - dodał policjant.

Jak powiedział, jak dotąd policja nie otrzymała informacji o zgonach.

Z danych policji wynika, że do Kostrzyna pociągami przyjechało 55 tysięcy osób, dodatkowo do miasta wjechało 12 tysięcy samochodów. Na Festiwalu może być więc obecnych około 100 tysięcy osób.

W Kostrzynie aktywnie działają też funkcjonariusze monitorujący zagrożenie terrorystyczne. Do miasta przyjechali policjanci z całego kraju.

mod

za: http://www.fronda.pl
                                                                        ***

Bardziej upolitycznić się nie da! Owsiak z Festiwalu Woodstock zrobił imprezę Platformy. Krytykuje nawet Hołdys


Przystanek Woodstock rozkręcił się na dobre. Wśród błota, kurzy i tysięcy młodych ludzi pojawili się działacze… Platformy Obywatelskiej. Posłanki Marta Golbik, Krystyna Skibińska i Kinga Gajewska, posłowie Grzegorz Schetyna, Arkadiusz Myrcha, Borys Budka z rodziną oraz Bartosz Arłukowicz pojechali wmieszać się w tłum i agitować.
/.../
Za gościnne występy na Festiwalu Woodstock politykom PO dostało się także od ich zwolenników.

To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?” – napisał Zbigniew Hołdys

za: https://wpolityce.pl

                                                                                  *

"Upolitycznić"?

- Co za durnowate przyzwyczajenie do fałszowanie tego pojęcia?!

"Polityka" to roztropne działanie dla dobra wspólnego!
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.