Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Totalni chcą usunięcia Michała Rachonia

Rzecznicy Nowoczesnej, PSL i Platformy Obywatelskiej zażądali dziś czystek w Telewizji Publicznej. Chcą, aby Michał Rachoń został usunięty z programu "Woronicza 17".

Co ciekawe – to właśnie te partie w grudniu 2016 roku okupowały sejmową mównicę protestując przeciw zmianom w regulaminie sejmowym, mając ze sobą kartki z hasłem „Wolne Media”.

Wszystko przez poruszenie przez redaktora TVP Info informacji dotyczącej oferowania w mieszkaniu należącym do Stanisława Gawłowskiego usług seksualnych przez kobietę będącą jego najemcą. W proteście ze studia „Woronicza 17” wyszli posłowie PO, PSL i Nowoczesnej – Andrzej Halicki, Adam Struzik i Piotr Misiło

 W trakcie konferencji prasowej po wyjściu ze studia atakowali TVP protestując przeciw faktowi „zaskoczenia” polityków poruszonym przez Michała Rachonia tematem. Tymczasem sama lokatorka przyznała w rozmowie z Onetem, że oferowała w tym apartamencie razem z inną kobietą usługi seksualne.

Mimo to trzech polityków PO, PSL i Nowoczesnej i jednocześnie rzecznicy tychże partii wystąpili z żądaniem zmiany prowadzącego program „Woronicza 17”.

Rzecznik PO Jan Grabiec stwierdzał:

„Prowadzący program redaktor wyciągnął z kieszeni fake newsa i oczekiwał, że poważni politycy w sposób wyreżyserowany przez propagandzistów będą PiS będą [w komentowaniu tego fake newsa] uczestniczyć”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.