Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Szok! Policja chciała, by TVN udostępnił nagranie z piratem drogowym. Telewizja zażądała pieniędzy!

Małopolska policja ujawniła, że poprosiła jedną ze stacji telewizyjnych o udostępnienie oryginału materiału, pokazującego wybryki pirata drogowego bez zamazanych numerów rejestracyjnych. Film został nagrany kamerką samochodową przez jednego z widzów.

Ale po oficjalnym zwróceniu się do telewizji funkcjonariuszy zamurowało. Stacja zażądała bowiem za to... 470 złotych. Jak ustalił portal Niezalezna.pl - chodzi o telewizję TVN.

Małopolska policja poinformowała dziś:

Prosimy kierowców o przesłanie nagrań naruszeń drogowych z kamerek samochodowych nie tylko do mediów, lecz także na naszą skrzynkę STOP AGRESJI DROGOWEJ. Dla jednej ze stacji TV skomentowaliśmy takie nagranie i poprosiliśmy o przesłanie oryginału video bez zamazanych nr. rej.

Jaka była odpowiedź? Funkcjonariusze opublikowali pismo:

Co to za stacja, która za udostępnienie materiału od widza - pozwalającego zidentyfikować pirata drogowego - żąda pieniędzy? Jak ustalił portal Niezalezna.pl - chodzi o telewizję TVN.

Chyba nie będziemy tego komentować...

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.